Volker Frerich
(WARHAMMER / BLOOD ATONEMENT)
Walter van Cortenberg
(ANCIENT RITES)
Cristiano Nery
(VOMEPOTRO / DEATHLY HYMNS / IMPERIAL DEVASTATION)
Lars-Göran “L-G” Petrov
(NIHILIST / ENTOMBED / ENTOMBED A.D. / FIRESPAWN / MORBID / COMECON)
Erico “La Bestia” Morales
(DANTESCO / NIMROD B.C. / OMEN)
Rich Lipscomb
(FLESHGRIND)
Sean Kennedy
(I KILLED THE PROM QUEEN / DEEZ NUTS)
Jimmy Selalmazidis
(SARISSA)
Valfrido “Fido” Zanatta
(POSTHUMOUS / PENITENCE / NECROFILIA)
Anthony “Tony” Matuzak
(LIZZY BORDEN)
Evandro “Sabbaoth” Siebert
(GOATPENIS / BLASPHAMAGOATACHRIST / SUPPURATED FETUS / SEVEN DEADLY SINS)
William “Bill” Skinner
(ANVIL CHORUS)
Robert “Bob” James
(MONTROSE)
Hilton Stewart Paterson Valentine
(THE ANIMALS)
Camilo Pio Saes
(GOREMPIRE / DESDÉM / MENTAL PLAGUE / TOTAL DESASTRE / DIE HUMAN RACE)
Holger Pfeiffer
(SCENERY)
G. Stanley Burtis
(TYRANT)
Tim Bogert
(VANILLA FUDGE / CACTUS)
Sylvain “Sylvain” Mizrahi
(NEW YORK DOLLS)
Marsha Zazula
(MEGAFORCE RECORDS)
Fotis Anagnostou
(CASUS BELLI / NIGHTFALL / SPITFIRE)
Ricardo Chica Roa
(HEREJÍA)
Francisco Javier “Boni” Hernández Larrea
(BARRICADA)
Michael Fonfara
(FOREIGNER / LOU REED / DOWNCHILD)
Simón “Lam” Santana
(WINDS OF GLADSHEIMR / SANGUINE EAGLE / HAND OF GLORY)
Alexi Laiho
(BODOM AFTER MIDNIGHT / CHILDREN OF BODOM)
Leslie “West” Weinstein
(MOUNTAIN)
Dieter Horns
(LUCIFER’S FRIEND)
Sean Westerman
(NOTHING LEFT FOR TOMORROW)
Rogério “Nocturnal Mutilator” Julio
(ROTTING FLESH)
Chris Payette
(ONWARD / FORCED RELIGION)
Jason Slater
(THIRD EYE BLIND / GEOFF TATE)
Roman “Roma” Lehach
(CASTRUM)
Mark Edward Astorian
(TRAUMATIC VOYAGE / ANTIHUMAN / KHAZAD DHUM)
Brian Pattison
(ANTHROPIC / GLORIOUS TIMES BOOK)
Vladimir “Jamir” Garcia
(SLAPSHOCK)
Ferenc “Fecó” Balázs
(TAURUS / NEOTON / KORÁL)
Eric Todd Scussel
(MANTUS / BLIND HATRED)
Kenneth William David “Ken” Hensley
(URIAH HEEP / BLACKFOOT)
Marc Lee Evans
(HECATE ENTHRONED)
Gordon Haskell
(KING CRIMSON)
Juarez Távora
(CIRRHOSIS / SCOURGE)
Edward Lodewijk “Eddie” Van Halen
(VAN HALEN)